Hans-Agne Jacobsson vägglampor

400548

HANS-AGNE JAKOBSSON, vägglampor, 1 par, 1960-tal, mässing, bredd ca 90, djup 34 cm

Visst slitage

Belysning, Vägglampor, Design

Hylla 5

Budhistorik (13 bud)
2690064
900
2690063
850
2690062
2690061
750
2689954
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.