Mynt

400543

MYNT, 17 dlr., silver och koppar, 16/17/1800-tal, diameter 2-4 cm

Slitage

Diverse

Monter 13

Mynt

Budhistorik (14 bud)
2697803
950
2697802
900
2697800
850
2697798
2697797
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.