Blombord

400542

INGVAR ANDERSSON, "Florida", blombord, (Stockum), teak, stämplat Averskogs Möbelfabrik Lammhult 1966, höjd ca 43, 140x45 cm

Bruksslitage

Möbler, Design

Rum 19

Blombord

Budhistorik (16 bud)
2698151
1 700
2696006
1 600
2698149
1 600
2696006
2695225
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.