Stege 1950-tal

400540

STEGE, 1950-tal, trä samt metall, bemålad, 3 steg, höjd 107 cm

Slitage

Diverse

Rum 4

Stege 1950-tal

Budhistorik (4 bud)

2698664
450
2698553
2695484
2692978

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.