Alf Svensson Tingströms

400539

ALF SVENSSON, Tingströms, 1950/60-tal, teak, höjd ca 42 längd 150 samt bredd 55 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

Möbler, Design

Alf Svensson Tingströms

Budhistorik (7 bud)
2695006
750
2694721
700
2689246
650
2694719
600
2689246
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.