Leksak samt skulptur

400536

ALLMOGE, 2 dlr., 18/1900-tal, fågel samt leksak, längd 24-52 cm

Slitage, hästens fot med lagning

Diverse, Allmoge, Leksaker

Monter 13

Leksak samt skulptur

Budhistorik (1 bud)

2696796
2016-08-22 18:36:35

2016-08-23 kl 16:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.