Bordsarmatur NK

400531

BORDSARMATUR, 1930/40-tal, Nordiska Kompaniet, metall samt trä, höjd ca 47 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordsarmatur NK

Budhistorik (30 bud)
2698507
4 200
2693972
2698503
2693972
3 800
2698487
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.