Travhäst

400530

TRAVHÄST med sulky, 1900-talets mitt, trampmodell för barn, höjd ca 70, längd ca 106 cm

Slitage, repor

Diverse, Leksaker

Rum 3

Travhäst

Budhistorik (35 bud)
2697981
2697976
3 800
2697967
3 600
2697962
3 400
2697966
3 400

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.