Takarmatur

400526

TAKARMATUR, 1950/60-tal, mässing, målad metall samt glas, höjd ca 57 cm.

Smärre slitage.

Belysning, Taklampor

Takarmatur

Budhistorik (1 bud)

2688879
2016-08-16 00:04:19
600

2016-08-23 kl 11:15
Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.