Soffgrupp jugendstil

400524

SOFFA samt KARMSTOl, jugend-stil, 1900-talets andra hälft, i björk med mönstrad textilklädsel, mått soffa ca höjd 95, 180x60 cm

Smärre slitage

Rum 11

Soffgrupp jugendstil

Budhistorik (1 bud)

2697298
2016-08-22 22:59:42

2016-08-23 kl 20:06
Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.