Rune Jansson litografi

400523

RUNE JANSSON (1918-2014): Komposition, signerad Rune Jansson, 4/125, färglitografi, ca 58x41 cm

Fack 15

Rune Jansson litografi
Budhistorik (3 bud)

2697850
2696639
2690757

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.