Anders Kongsrud oljemålning

400522

ANDERS KONGSRUD (1866-1938) höstlandskap, signerad, olja på duk, ramad, dagermått ca 31 x 61 cm.

Mindre slitage.

Konst, Äldre måleri

Fack 19

Anders Kongsrud oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2696321
750
2688973

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.