Märklin kranvagn kataloger

400520

MÄRKLIN, 14 dlr., bestående av bl. a: kranvagn, kataloger, lok, hus.

Slitage och skador

Diverse

Monter 10

Märklin kranvagn kataloger

Budhistorik (5 bud)
2689317
500
2698701
450
2689317
2698700
2689317

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.