Oljemålning damporträtt

400518

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Porträtt av 1700-talskvinna, olja på duk, efter äldre förlaga, 73x60 cm

Färgbortfall, slitage

Konst, Äldre måleri

Fack 36

Oljemålning damporträtt

Budhistorik (19 bud)
2698334
2 600
2698221
2 400
2698196
2698220
2698196

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.