Angelica Wiik färglitografi

400517

ANGELICA WIIK (född 1960): "Sju hjärtan", signerad Angelica Wiik EA, färglitografi, bladmått ca 56,5x35 cm, oramad

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (19 bud)
2702830
1 300
2701892
2700830
2700507
2699592
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.