Angelica Wiik färglitografi

400516

ANGELICA WIIK (född 1960): "Druvan", signerad Angelica Wiik EA, färglitografi med glitter, ca 87x28 cm; oramad

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (16 bud)
2704344
2702555
2702555
950
2699497
900
2696802
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.