Angelica Wiik färglitografi

400514

ANGELICA WIIK (född 1960): "Narr", färglitografi med glitter, signerad Angelica Wiik EA, bladmått ca 60x39 cm, oramad

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (14 bud)
2699690
2702561
2699690
850
2696339
2696339
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.