Salvador Dali litografi

400513

SALVADOR DALI (Spanien 1904-1989): Surrealistiskt motiv med piano, signerad i trycket och numrerad Dali 256/295, färglitografi, 67x55 cm

Fack 33

Salvador Dali litografi
Budhistorik (13 bud)
2694532
3 200
2694455
2694455
2 800
2694290
2 600
2693858
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.