Sven Lidberg oljemålning

400501

SVEN LIDBERG (1929-2009): Figurer vid hus, signerad, olja på pannå, ca 38x46 cm

Fack 17

Sven Lidberg oljemålning

Budhistorik (22 bud)
2697514
1 600
2696814
2697511
1 400
2696814
1 300
2696029

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.