Gustaf Brusewitz akvarell

400500

BRUSEWITZ, Gustaf (1812-1899): Slottsinteriör, signerad och daterad 1869, akvarell, 50x34 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Gustaf Brusewitz akvarell

Budhistorik (6 bud)
2696976
2696975
2696666
600
2688963
2688354

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.