Bruno Mathson fåtölj Pernilla

400494

BRUNO MATHSON, vilfåtölj, "Pernilla", för DUX av Karl Anderson klädd i brunt fårskinn, brännmärkt, daterad 1962

smärre slitage

Rum 21

Bruno Mathson fåtölj Pernilla

Budhistorik (9 bud)
2696852
5 400
2691434
5 200
2690758
1 300
2689997
2689294

Slutpris SEK:
5 400
515 EUR, 579 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.