Garderobsskåp

400478

GARDEROBSSKÅP, 1900-tal, tvådelat, troligtvis England, dörr med spegel, blomdekor, höjd 192, 116x44 cm

Bruksslitage, mindre skador

Rum 14

Garderobsskåp

Budhistorik (15 bud)
2698762
2698758
1 900
2698755
1 800
2698757
1 700
2698755
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.