Skulptur Frankrike

400477

SKULPTUR, 1900-tal, patinerad metall och sten, signerad R. Varnier, i form av jägare och panter, höjd ca 61, längd ca 75 cm

Nagg i stenplattan

Konst, Skulpturer

Rum 21

Skulptur Frankrike

Budhistorik (20 bud)
2696773
6 800
2696677
6 600
2696468
6 400
2696557
6 400
2696468
6 200

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.