Ovalt soffbord G Plan teak med skiva i glas

400475

SOFFBORD, "Astro", teak, skiva i glas, 1900-talets andra hälft, G Plan, England, etikettmärkt, höjd ca 46, 122x66 cm

Slitage, smärre repor i glaset

Budhistorik (14 bud)
2698261
3 600
2698264
3 400
2698261
3 200
2698232
2698232
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.