Runt soffbord Astro i teak med glasskiva

400473

SOFFBORD, "ASTRO", 1900-talets andra hälft, G Plan, England, teak, skiva av glas, höjd ca 46, diameter 84 cm

Slitage, smärre repor i glaset

Rum 11

Budhistorik (6 bud)
2689536
2 800
2697033
2 600
2689536
2 400
2697024
2689536

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.