Ljusstakar ett par Frankrike

400472

LJUSSTAKAR, 1 par, Frankrike, 1800-talets första hälft, förgylld brons, höjd ca 25 cm

Metall

Ljusstakar ett par Frankrike

Budhistorik (2 bud)

2690578
3 600
2687970

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.