Ljusstakar ett par Frankrike

400470

LJUSSTAKAR, 1 par, Frankrike, 1800-talets första hälft, förgylld brons, höjd ca 29,5 cm

Metall

Monter 7

Ljusstakar ett par Frankrike

Budhistorik (12 bud)
2697174
6 800
2697171
6 600
2697173
6 400
2697171
6 200
2696445
6 000

Slutpris SEK:
6 800
651 EUR, 765 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.