Ljusstakar ett par Frankrike

400469

LJUSSTAKAR, 1 par, Frankrike, 1800-talets första hälft, förgylld brons, höjd ca 16,5 cm

Förgyllning med smärre slitage

Metall

Ljusstakar ett par Frankrike

Budhistorik (3 bud)

2695689
3 600
2690316
3 200
2688157

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.