Vinställ för 234 flaskor

400466

VINSTÄLL, 2 dlr., 1900-tal, klassiskt modell i furu och galvaniserad plåt, för 172 flaskor, höjd ca 177, bredd 80 resp. 77x56 cm

Slitage

Diverse

Hylla 5

Vinställ för 234 flaskor

Budhistorik (12 bud)
2698576
1 600
2698537
2698536
2698535
2698534

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.