Delar till folkdräkter

400463

DELAR TILL FOLKDRÄKTER, 18/1900-tal, bestående av 8 förkläden varav ett i läder, 1 stickad tröja, 4 hättor, 1 par skor, sjalar samt skärp

Slitage

Diverse

Delar till folkdräkter

Budhistorik (26 bud)
2696974
2 800
2697133
2 600
2696974
2 400
2697124
2696974

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.