Lena Larson bohem 604 fåtölj

400458

LENA LARSON, "Bohem 604", Nesto, 1960-tal, fåtölj, vitmålad, spjälrygg, stoppade dynor, höjd ca 111, bredd ca 58 cm

Smärre slitage.

Möbler, Design

Rum 13

Lena Larson bohem 604 fåtölj

Budhistorik (7 bud)
2701683
600
2701652
550
2693138
500
2701632
450
2693138

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.