Soffbord

400457

SOFFBORD, teak, 1950-tal, höjd ca 56, längd 169x63 cm

Smärre slitage.

Rum 5

Soffbord

Budhistorik (12 bud)
2701524
2701501
750
2701459
700
2701469
700
2701459
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.