Sideboard teak

400455

SIDEBOARD, teak med betsad benställning, 1960-tal, Ikea, dörrpar samt sex lådor, utanpåliggande gångjärn i mässing, höjd ca 108, 150x40 cm

Smärre slitage

Rum 10

Sideboard teak

Budhistorik (2 bud)

2700936
2693241
750

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.