Stol rokoko

400451

STOL, 1700-tal, rokokostil, vitmålad, delvis framtagen originalfärg, skuren dekor av blomma, sitthöjd ca 39 cm

Avslut saknas, slitage, färgbortfall

Rum 5

Stol rokoko

Budhistorik (15 bud)
2690368
2696242
2690368
950
2694815
900
2690368
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.