Delar till folkdräkter

400450

DELAR TILL FOLKDRÄKTER, 1900-talets början, bestående av jacka i fårskinn, kjol i vattrat siden samt underklänning i linne med monogram

Slitage, skador

Diverse

Rum 21

Delar till folkdräkter

Budhistorik (24 bud)
2696978
1 700
2697170
1 600
2696978
2697168
1 400
2696978
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.