Furupallar par

400443

PALLAR, 1 par, furu, 1900-tal, höjd 41, 81x31 cm

skador

Rum 4

Furupallar par

Budhistorik (16 bud)
2696353
2696000
2696352
2696000
950
2695988
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.