Christian Fredrik Swensson

400442

CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON (1834-1909): Segelbåtar i storm, signerad Swensson, olja på duk, ca 42,5x83 cm

Dubblerad, lagning

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Christian Fredrik Swensson

Budhistorik (8 bud)
2696668
3 400
2696641
3 200
2696667
3 200
2696641
2 600
2696501
2 400

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.