Glas 1800-tal

400439

SELTERGLAS, STARKVINSGLAS, PUNSCHKOPPAR, FAT, 17 dlr., glas, 1800-talets första hälft, slipad dekor, höjd 7-10 cm

Nagg

Glas, Servisglas

Monter 11

Glas 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
2696447
950
2695033
900
2690400
850
2689571
2690399

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.