Nils Jonsson sideboard teak

400433

NILS JONSSON, sideboard, teak, 1960-tal, två svartlackerade skjutdörrar samt fem lådor, benavslut i mässing, höjd ca 71, 191x45 cm.

Bruksslitage

Möbler, Design

Rum 10

Nils Jonsson sideboard teak

Budhistorik (18 bud)
2698659
5 200
2698654
5 000
2698656
5 000
2698654
4 800
2698655
4 600

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.