Delar til folkdräkter

400431

DELAR TILL FOLKDRÄKTER, 1900-tal, bl.a. 9 hättor varav flera broderade

Slitage, fläckar

Diverse

Monter 12

Delar til folkdräkter

Budhistorik (11 bud)
2688212
2696937
2688212
850
2696922
2688212
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.