William Williams oljemålning

400428

WILLIAM WILLIAMS of Plymouth (1808-1894), landskap med får, signerad och daterad 1889, olja på pannå, ramad, ca 46x32 cm.

Mindre krackelyr.

Konst, Äldre måleri

Rum 6

William Williams oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2697012
600
2697011
550
2696936
500
2696362
2688909

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.