Stolar allmoge 1800-tal

400422

STOLAR, 1 par, furu, 1800-tal, allmoge, bemålade i brunt, sitthöjd ca 46 cm

Slitage och repor,

Möbler, Allmoge

Rum 4

Stolar allmoge 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
2693116
850
2691327
2691327
700
2693115
650
2691327

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.