Mössbord allmoge 1800-tal

400420

MÖSSBORD, furu, 1800-tal, allmoge, bemålat i rött, låda i sargen, höjd ca 76, ca 106x65 cm

Slitage, repor,

Möbler, Allmoge

Rum 11

Mössbord allmoge 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
2696274
700
2695853
650
2694692
600
2694646
550
2694568
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.