Peder Duke Godis

400415

PEDER DUKE (1938-2003): "Godis", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1993, olja på duk, ca 100x110 cm.

Rum 14

Peder Duke Godis

Budhistorik (9 bud)
2696751
9 000
2696741
8 800
2695918
8 600
2695279
8 400
2695277
7 400

Slutpris SEK:
9 000
906 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.