Byrå rokokostil

400408

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, rokokostil, fanerad i bl.a. mahogny, höjd ca 71, 80x36 cm

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer

Byrå rokokostil

Budhistorik (8 bud)
2696548
650
2695762
600
2696547
600
2695762
500
2696546
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.