Bo Hylander - Komposition

400401

BO HYLANDER (född 1941): Komposition, signerad och daterad på baksidan Bo Hylander 2002, olja på duk, ca 116x89 cm

Proveniens: Galleri Thomas Wallner, Simris

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Rum 5

Bo Hylander - Komposition

Budhistorik (7 bud)
2695972
2695781
1 400
2695106
500
2695052
450
2692196

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.