Astrid Göransson

400398

ASTRID GÖRANSSON (född 1956): Porträtt, signerad på baksidan Astrid Göransson 2007, blandteknik på pannå, ca 66x40 cm

Proveniens: Galleri Thomas Wallner, Simris

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Rum 5

Astrid Göransson

Budhistorik (2 bud)

2689677
2688201

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.