Folkdräkt Skåne

400394

FOLKDRÄKT, 3 dlr., Skåne, 1900-talets första hälft, bestående av: klänning, blus, samt förkläde

Fläckar, skador

Diverse

Rum 21

Folkdräkt Skåne

Budhistorik (8 bud)
2694739
700
2692465
650
2692465
550
2694732
500
2692465
450

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.