Steiff 3 djur

400391

STEIFF, 3 figurer, omkring 1900-talets mitt; elefant, pudel och fågel, samtliga med knapp samt originaletikett, höjd upp till ca 7 cm

Smärre bruksslitage på elefanten och pudeln, fågeln med slitage samt skadad näbb

Diverse, Leksaker

Monter 9

Steiff 3 djur

Budhistorik (1 bud)

2692138
2016-08-18 22:35:36

2016-08-23 kl 11:50
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.