Oljemålning

400390

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad a tergo Chew Kiat Lim, "Treng ganu", olja på duk, 87x102 cm

Rum 9

Oljemålning

Budhistorik (28 bud)
2695761
2 400
2695752
2695752
2695759
1 900
2695752
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.